Zdunbudex - Hurtownia materiałów budowlanych


Pokrycia dachowe i materiały budowlane renomowanych firm
 
              Strona główna              O firmie              Oferta              Pokrycia dachowe                  Dachówki ceramiczne                  Dachówki cementowe                  Blachodachówki                   Blachy trapezowe                  Gonty bitumiczne                  Papy i mat. na stropodachy              Akcesoria dachowe              Inne              Realizacje              Promocje              Nowości / Aktualności              Kontakt

Szybki kontakt:
tel. (43) 823 63 50
email: zdunbudex@interia.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00-17.00, sob: 8.00-13.00
w okresie zimowym:
pn-pt: 8.00-16.00, sob: 8.00-13.00


  Strona startowa / Oferta / Pokrycia dachowe / Blachodachówki

Blachodachówki
Blachodachówki Blachodachówki Blachodachówki
Blachodachówki Blachodachówki

Blachodachówki

System stalowych pokryć dachowych od lat z powodzeniem tworzy dom. Niewielki ciężar, poniżej 5 kg/mkw w połączeniu z szybkością montażu sprawia, że doskonale sprawdzają się nie tylko na nowych ale i restaurowanych dachach. Bogata kolorystyka blachodachówek i różnorodność kształtów daje wiele możliwości wyboru, a gąsiory i obróbki blacharskie uzupełniają całość.

      Oferujemy Państwu produkty najlepszych producentów, takich jak Budmat i Blachprofil2. Ponadto zapewniamy wszechstronne i profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji i długoletnie gwarancje.

      Budmat to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najdłużej istniejących na rynku producentów blachodachówek ze stali renomowanej szwedzkiej huty SSAB; wielokrotnie nagradzany przez instytucje budownictwa.

Wieloletnie doświadczenie i tradycje firmy pozwoliły na stworzenie blachodachówek cenionych za estetykę i jakość, takich jak: Sara, Wenus, Aria, Zefir.

Oprócz tradycyjnych powłok poliestrowych Budmat oferuje również powłokę Prelaq Nova i Nova Mat z wydłużoną – 30-letnią gwarancją. Wszystkie blachodachówki dostępne są w różnorodnej i ciekawej kolorystyce.

W 2013 roku do oferty dołączyła również blachodachówka modułowa Venecja. Jest to unikalny produkt, gwarantujący szybki montaż i ekskluzywny wygląd dachówki ceramicznej. Venecja jest dostepna od ręki w powłoce Prelaq X-Matt, która zapewnia najlepsza jakość i najdłuższą na rynku gwarancję – nawet do 50 lat.

      „Dach wieńczy dzieło” – to maksyma kolejnego sprawdzonego producenta blachodachówek – Blachprofil2. To odpowiedzialny producent, mający na celu ciągłe doskonalenie swojej oferty, aby zapewnić pełną satysfakcję klienta. Dbałość o dobrą jakość towarów potwierdzają aprobaty ITB i długoletnie gwarancje. Oferta Blachprofil2 wyróżnia się też atrakcyjną ceną i szeroką gamą kolorystyczną. Klient ma możliwość wyboru kształtu blachodachówki od tradycyjnej -  jak Alfa, do nowoczesnej – Omega oraz panela dachowego z rąbkiem stojącym – Lambda o tradycyjnym wyglądzie i nowoczesnej formie.


Drodzy Klienci

W związku z sytuacją związaną z pojawieniem się na terenie Polski koronawirusa hurtownia czynna:

 » pn - pt 7.00 - 15.00
 » sobota nieczynne

poza tym prosimy Was o:

Zachowanie w naszym sklepie odległości minimum 1 metra od naszych sprzedawców (nieprzekraczanie linii wyznaczonej przed biurkami) i pozostałych klientów.

Korzystanie z bezgotówkowych zbliżeniowych form płatności.

Możecie składać zamówienia w formie mailowej na adres : zdunbudex@interia.pl lub telefonicznie 43 823 63 50 lub 43 823 64 13

Przepraszamy za utrudnienia