Zdunbudex - Hurtownia materiałów budowlanych


Pokrycia dachowe i materiały budowlane renomowanych firm
 
              Strona główna              O firmie              Oferta              Realizacje              Promocje              Nowości / Aktualności              Kontakt

Szybki kontakt:
tel. (43) 823 63 50
email: zdunbudex@interia.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00-17.00, sob: nieczynne
w okresie zimowym od 1.12 do 1.03:
pn-pt: 7.00-16.00, sob: nieczynne


  Strona startowa / O firmie

O nas

     Działamy na rynku od 1999 roku jako przedsiębiorstwo handlowe. Wówczas powstała firma Zdunbud, której młodszą siostrą jest firma Zdunbudex. Obecnie oba przedsiębiorstwa funkcjonują razem pod tym samym adresem, jako firmy rodzinne, wzajemnie się uzupełniając.

     Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Oferujemy produkty na indywidualne, jednorodzinne projekty oraz pod większe inwestycje. Prowadzimy także wymianę handlową z innymi przedsiębiorstwami z branży budowlanej i współpracujemy z firmami wykonawczymi, a przede wszystkim z dekarzami.

     Doświadczenie i wiedza zbierane przez lata pozwalają nam na szeroką znajomość rynku budowlanego, technik i metod oraz produktów stosowanych w budownictwie. Zawsze chętnie pomożemy, doradzimy i podzielimy się naszą wiedzą z  klientem. W razie potrzeby skierujemy do właściwej osoby będącej przedstawicielem konkretnego producenta.

      Zapraszamy klientów indywidualnych, instytucjonalnych, hurtowych, a także firmy dekarskie, aby odwiedzili nas i dołączyli do grona osób i przedsiębiorstw z nami współpracujących.

 


Drodzy Klienci

W związku z sytuacją związaną z pojawieniem się na terenie Polski koronawirusa hurtownia czynna:

 » pn - pt 7.00 - 17.00
 » sobota nieczynne

poza tym prosimy Was o:

Zachowanie w naszym sklepie odległości minimum 1 metra od naszych sprzedawców (nieprzekraczanie linii wyznaczonej przed biurkami) i pozostałych klientów.

Korzystanie z bezgotówkowych zbliżeniowych form płatności.

Możecie składać zamówienia w formie mailowej na adres : zdunbudex@interia.pl lub telefonicznie 43 823 63 50 lub 43 823 64 13

Przepraszamy za utrudnienia