Zdunbudex - Hurtownia materiałów budowlanych


Pokrycia dachowe i materiały budowlane renomowanych firm
 
              Strona główna              O firmie              Oferta              Pokrycia dachowe                  Dachówki ceramiczne                  Dachówki cementowe                  Blachodachówki                   Blachy trapezowe                  Gonty bitumiczne                  Papy i mat. na stropodachy              Akcesoria dachowe              Inne              Realizacje              Promocje              Nowości / Aktualności              Kontakt

Szybki kontakt:
tel. (43) 823 63 50
email: zdunbudex@interia.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00-17.00, sob: 8.00-13.00
w okresie zimowym:
pn-pt: 8.00-16.00, sob: 8.00-13.00


  Strona startowa / Oferta / Pokrycia dachowe / Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne
Dachówki ceramiczne Dachówki ceramiczne Dachówki ceramiczne
Dachówki ceramiczne Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne

Dachówka ceramiczna jest najbardziej szlachetnym
i trwałym pokryciem dachowym, co poparte jest 30-letnią gwarancją producentów.

Oferowany przez nas producent dachówek ceramicznych, firma TONDACH ČR gwarantuje maksymalną odporność swoich wyrobów na promieniowanie UV, kwaśny deszcz, śnieg i grad. Dachówki dzięki sposobowi produkcji mają stałe kolory, z czasem nie dochodzi do ich zmian ani do starzenia, w odróżnieniu od dachówek z innych materiałów.

Do koncernu Tondach należy dwadzieścia zakładów produkcyjnych w całej Europie. Konkretnie jest to pięć zakładów w Republice Czeskiej – Hranice, JirČany, Šlapanice, Stod, BlÍŽejov, cztery zakłady na Węgrzech i cztery w Austrii, dwa zakłady w Chorwacji i po jednym w Słowenii, Słowacji, Serbii, Macedonii i Rumunii.

Dla większej ochrony i bezpieczeństwa w pokryciach Tondach stosowany jest system podwójnych rowków w części górnej i bocznej, co daje dachówkom zakładkowym dodatkową ochronę i wpływa na szczelność w przypadku deszczu, porywów śniegu i pyłów. Tondach oferuje swoje wyroby w trzech wariantach: dachówka naturalna, angobowana i glazura. Dodatkowo klient otrzymuje różnorodność kształtów oferowanych dachówek, co umożliwia mu dobór konkretnego wzoru dachówki do własnych wymagań i stylów architektonicznych.

Oferujemy również dachówki ceramiczne marki Creaton. To szeroka oferta produktowa, począwszy od dachówek falistych, poprzez nowe trendy - dachówki płaskie, po dachówki na obiekty historyczne i sakralne. Dachówki Creaton to bogactwo kształtów, powłok (naturale, angoby i glazury) i kolorów. Oferujemy:

  • karpiówki, dachówki typu holenderka, zakładkowe, płaskie Domino, dachówki typu marsylka, esówki, suwakowe.

Dachówki Creaton charakteryzuje znakomita, markowa jakość. Do produkcji wykorzystywane są najlepsze naturalne surowce z Niemiec, które są wypalene bezdotykową techniką „hydrocasing” i uszlachetniane zgodnie z zasadą „czystości surowców”.

 


Drodzy Klienci

W związku z sytuacją związaną z pojawieniem się na terenie Polski koronawirusa hurtownia czynna:

 » pn - pt 7.00 - 15.00
 » sobota nieczynne

poza tym prosimy Was o:

Zachowanie w naszym sklepie odległości minimum 1 metra od naszych sprzedawców (nieprzekraczanie linii wyznaczonej przed biurkami) i pozostałych klientów.

Korzystanie z bezgotówkowych zbliżeniowych form płatności.

Możecie składać zamówienia w formie mailowej na adres : zdunbudex@interia.pl lub telefonicznie 43 823 63 50 lub 43 823 64 13

Przepraszamy za utrudnienia