Zdunbudex - Hurtownia materiałów budowlanych


Pokrycia dachowe i materiały budowlane renomowanych firm
 
              Strona główna              O firmie              Oferta              Pokrycia dachowe              Akcesoria dachowe                  Okna                  Rynny Pcv i Metalowe                  Podsufitki                  Masy hydroizolacyjne                  Folie i membrany              Inne              Realizacje              Promocje              Nowości / Aktualności              Kontakt

Szybki kontakt:
tel. (43) 823 63 50
email: zdunbudex@interia.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00-17.00, sob: 8.00-13.00


  Strona startowa / Oferta / Akcesoria dachowe / Okna

Okna
Okna Okna Okna
Okna Okna

Okna

Oferujemy okna i wyłazy dachowe marki Roto, będącej liderem rynku od 70 lat. Marka Roto to najwyższa jakość produktów, profesjonalne wykonanie, perfekcyjna technika oraz nowoczesne wzornictwo.

Okna obrotowe Roto 435 H (drewniane) lub K (PVC) to tradycyjne okna dachowe, które posiadają oś obrotu umieszczoną w 1/2 wysokości. Dlatego rekomendujemy wykorzystanie tych okien jako doświetleniowych czy wentylacyjnych. Okna z PVC doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności powietrza - łazienki i kuchnie.

Nowością są okna z wbudowanym blokiem termoizolacyjnym WD, które mają o 15% lepsze parametry izolacyjne.

Okna wysokoosiowe 735 H lub K to oryginalne rozwiązanie Roto oferujące wyższy standard i poziom bezpieczeństwa użytkownikom. Oś obrotu skrzydła jest umieszczona w 3/4 wysokości okna umożliwiając bezpieczny dostęp do otwartego okna. Dodatkowo klient otrzymuje roletkę wewnętrzną w cenie okna.

Okna uchylno-obrotowe 847 H lub K wyróżnia przede wszystkim wygodna obsługa. Wszystkie funkcje okna: otwieranie (uchylna), wietrzenie (w 3/4 wysokości) oraz pozycja do mycia (automatyczna blokada) obsługiwane są za pomocą jednej klamki umieszczonej w dole okna.

Okna Designo (nowość roku 2010) to nowoczesne wzornictwo, nowy kolor zewnętrznego oblachowania i całkowicie nowa konstrukcja. Zapewniają one doskonałe parametry izolacyjne i najwyższy komfort obsługi. Wszystkie modele Designo są fabrycznie wyposażone w blok termoizolacyjny WD oraz w energooszczędne szklenie Roto blueLine.

Oferujemy także wyłazy dachowe Roto, które są wygodnym sposobem na doświetlenie i przewietrzenie strychów oraz umożliwiją dojście do komina. Polecamy również wyłazy do pomieszczeń mieszkalnych, które mają parametry okien dachowych. Wyłazy Roto występują w różnych rozmiarach i dostosowane są do różnych typów pokryć dachowych.